پشتیبانی تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

پشتیبانی تلویزیون ال جی

اگر در جست و جوی یک تیم حرفه ای برای پشتیبانی تلویزیون ال جی هستید، این جا بهترین جایی است که می توانستید باشید! تلویزیون های ال جی دارای تکنولوژی خاصی هستند که کارشناسان سرویس تی وی به خوبی به آن واقف بوده و می توانند بهترین تجربه خدمات تعمیراتی را به شما ارائه کنند.

از با کیفیت بودن تلویزیون های ال جی که رد شویم، به تعمیرات موردی در پشتیبانی تلویزیون ال جی می رسیم. توجه نکردن به موضوعاتی که می تواند مانع از خراب شدن مداوم تلویزیون ها شود (مثل روشن گذاشتن آن در ساعات طولانی) در کاهش کیفیت و بروز مشکلات در آن نقش دارد، همچنین اگر برای مدت طولانی است که از یک تلویزیون استفاده می کنید باید بگوییم که با گذشتن از عمر مفید تلویزیون، تلویزیون به فرسودگی قطعات دچار شده که نیاز به تعمیرات پیدا می کند.

از آن جا که در ساخت تلویزیون های ال جی از تکنولوژی های روز استفاده می شود، جهت تعمیر قطعات و عیب یابی حرفه ای نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای دارید که به خوبی با این برند و اجزای آن آشنا باشد. چرا که علائم بروز مشکل در این تلویزیون شبیه بهم بوده و اگر از یک تکنسین غیر مجاز برای برطرف کردن مشکلات کمک بگیرید، ممکن است در مدت زمانی کوتاه مشکل دوباره بازگردد یا این که به قطعات دیگر تلویزیون سرایت کند.

پس باید انتظار این که تلویزیون ال جی با وجود تکنولوژی قوی که دارد، دچار اختلال و نقص در پنل، فلت، بک لایت، مین برد، منبع تغذیه و یا آب رفتگی داشته باشید، در چنین شرایطی شما باید بلافاصله با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید و از او درخواست عیب یابی و رفع مشکلات داشته باشید.

پشتیبانی تلویزیون ال جی

پشتیبانی تلویزیون ال جی

چیزی که ما در زمینه کاری خود متوجه آن هستیم این است که تعمیر ال سی دی، ال ای دی و پلاسما جایگاه ویژه ای دارد و در مجموعه خدمات مراکز پشتیبانی تلویزیون شاهد آن هستیم. به طور طبیعی هرگاه با نیاز به تعمیر تلویزیون رو به رو می شویم پیش از هرچیزی با احتمال قطعی سیم، خرابی پریز و یا اشکال در آنتن سعی در برطرف کردن آن می کنیم. بعد از این که به ما ثابت شد تلویزیون دارای یک ایراد اساسی است تلفن را برمی داریم و سعی می کنیم با کمک گروه پشتیبانی تلویزیون آن را تعمیر کنیم و در نهایت دستگاه را به دست تعمیرکاران برای رفع مشکل بسپاریم.

این که ما از عمر مفید تلویزیون صحبت می کنیم اصلا منظورمان این نیست که بعد از گذشت آن دوره تلویزیون شما برای همیشه غیرقابل استفاده می شود، بلکه عمر مفید تلویزیون یعنی مدت زمانی که روشنایی تلویزیون به نصف مقدار اولیه خواهد رسید. یعنی تلویزیون شما با گذشت از دوره که به آن عمر مفید می گوییم همچنان قابل استفاده است اما روشنایی آن کم شده و احساس بی کیفیتی در دستگاه به شما دست خواهد داد. البته در این شزایط می  توانید با کمک تیم پشتیبانی تلویزیون ال جی آن را رفع کنید.

با توجه به دارا بودن تلویزیون های امروزی از روشنایی بالا، حتی با سپری کردن عمر مفید، باز هم کارآیی مناسب و قابل قبولی از خود ارائه خواهند داد اما باز هم به کیفیت روزهای اول نمی رسد. به طور معمول تولیدکنندگان پنل و بک لایت ها هم حرفی از میزان عمر مفید قطعات نمی زنند. اما اگر می خواهید بدانید در میان تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و پلاسما کدام دارای غمر بیشتر هستند با ما همراه باشید.

کدام‌یک از تلویزیون‌های LCD، LED و پلاسما عمر بیشتری دارند؟

چیزی که باید این جا روشن کنیم این است که هر نوع تلویزیون بعد از مدت زمانی طول عمر خود را از دست می دهد اما این که کدام نوع آن دیرتر از همه با این مشکل رو به رو می شود اهمیت دارد.

اگر راستش را بخواهید باید بگوییم که تلویزیون های پلاسما دارای قدرت و ماندگاری بیشتری هستند که همین باعث شده طرفداران آن ها روز به روز افزایش پیدا کند. دقیقا نمی توانیم بگوییم که عمر دقیق هر مدل چقدر است اما عمر پلاسماها حدود 100,000 ساعت و LCD های مجهز به لامپ فلورسنت میان 30,000 تا 60,000 ساعت هم تخمین زده اند.

درباره ماندگاری LED ها، اطلاعات معتبری درج نشده اما می توان حدس زد که LED های سفید به کار رفته در تلویزیون‌ها پس از گذشت مدتی مثل LCDها، یعنی حدودا 30 تا 60 هزار ساعت، حداقل نصف روشنایی شان نابود می شود.

LEDهای آبی به کار رفته در OLEDها زودتر از دو رنگ قرمز و سبز، به پایان عمرشان نزدیک می شوند. البته تولیدکنندگان ادعا دارند که عمر مفید OLED های امروزی به نسبت مدل‌ های قدیمی بیشتر شده است.

در نهایت با کمی دقت می توانید به این برسید که اگر هر روز 5 ساعت تلویزیون روشن باشد، تلویزیون پلاسمای با گذشت 54 سال 50درصد از روشنایی خود را نابود می کند. ولی LCD و LED ها در بدترین حالت پس از 16 سال به پایان عمرشان نزدیک خواهند شد.

چه اقداماتی به افزایش عمر تلویزیون ها کمک می کند؟

به اولین نکته ای که برای خراب نشدن تلویزیون باید توجه داشته باشید این است که نور تلویزیون زیاد می تواند آسیب های مخربی برجا بگذارد و شما را برای خرید یک تلویزیون جدید یا تعمیرات آماده کند. همچنین با زیاد کردن نور تلویزیون خود باید شاهد قبض های برق سنگین هم باشید.

اما در تلویزیون های پلاسما، با صرف نظر از روشنایی تصویر، کنتراست ها هم در عمر مفید تلویزیون نقش بسیاری دارند. هر چه روشنایی تصویر و کنتراست در پلاسما کاهش یابد، شاهد ماندگاری بیشتر تلویزیون خواهیم بود.

آیا می توان روشنایی تلویزیون را مجددا زیاد کرد؟

در تلویزیون ال سی دی با تعویض لامپ‌ CCFL می توان کیفیت اولیه را به تصویر برگرداند. اما هزینه بالای این کار موجب شده کار به صرفه ای نباشد.  پس از طی شدن عمر مفید تلویزیون، دستگاه شما فرسوده شده و احتمال دارد قطعات دیگر هم با اختلال مواجه شوند. پس اگر به فکر تعویض تلویزیون خود نیستید باید منتظر نیاز به تعمیرات در تلویزیون باشید.

با توجه به آمار شدت نیاز به تعمیرات تلویزیون در می یابیم که رایج ترین مشکلی که باعث می شود خیلی از تلویزیون ها به دست تعمیر سپرده شوند خرابی بک لایت در تلویزیون های ال ای دی می باشد.

در ادامه قصد داریم با ارائه تجربیات تعمیرکاران هرچیزی را که تا حد ممکن تلویزیون شما را از سپردن به تعمیرگاه ها در مصون نگه می دارد را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید!

عوامل موثر برای افزایش عمر بک لایت تلویزیون

در اکثر تلویزیون هایی که بابت تعمیرات بک لایت به ما سپرده می شود متوجه می شویم که نور بک لایت در بیشترین حد ممکن تنظیم شده است. در حقیقت در پیش فرض تنظیمات تلویزیون این میزان تعبیه شده و شما بایستی آن را با توجه به شرایط نور محیط تنظیم کنید. اما به دلایل مختلف مثل اطلاع نداشتن کاربران افزایش کیفیت تصویر در این حالت رضایت کاربر را جلب کرده و کم کم نسبت به آن بی اعتنا خواهید شد، اما ساختار لامپ های ال ای دی به گونه ای است که شدن بسیار نور بک لایت، فرسودگی لامپ های LED را به دنبال دارد.

راهکارهای موثر برای تنظیم نور بک لایت

 1. گزینه کنترل نور بک لایت که در منوها قرار دارد و به صورت عدد می توانید آن را اعمال کنید.
 2. گزینه صرفه جویی در انرژی که معمولا چند گزینه ای است و تاثیرات مستقیمی روی نور بک لایت به جا می گذارد.
 • روشن ماندن تلویزیون در ساعات طولانی و بدون استراحت دادن به آن عامل دیگری است که کاهش طول عمر لامپ های ال ای دی را در پی دارد. همچنین استراحت ندادن به تلویزیون در مدت زمان طولانی می تواند به قطعات داخلی دیگر هم آسیب وارد کند. پس باید تلویزیون را در مدت زمان 10 تا 15 دقیقه در فواصل زمانی 2 تا 3 ساعت به منظور حفظ کیفیت و ماندگاری آن خاموش کنید.
 • یکی از مراحل تعمیر بک لایت به خصوص در تلویزیون های ال جی انجام اصلاحیه بک لایت است. یعنی کاهش ولتاژ بک لایت برای کاهش فرسودگی قطعات و افزایش عمر آن در دستور کار قرار می گیرد. با این که کاربران علاقه ای به تعمیر تلویزیون ندارند اما انجام این کار که یکی از خدمات پشتیبانی تلویزیون ال جی در منزل است نقش بسیاری در افزایش عمر این قطعه و سلامت تلویزیون دارد.

بازگرداندن تلویزیون به حالت عادی

 1. پیش از هرچیزی باید متوجه نوع اختلال رخ داده شوید. بیشتر کاربران نمی توانند دقیق مشکل پیش آمده را به ما ابزار کنند. برای مثال کافی است فقط به ما بگویید که تلویزیون با وجود در اختیار داشتن اتصالات برقی روشن نمی شود!
 2. حالا باید کد مدل دستگاه را با دقت از برچسب پشت دستگاه بخوانید. این کار موجب می شود کارشناسان مربوطه در مراجعه به منزل تجهیزات خاص تلویزیون شما را به همراه داشته باشند.
 3. حالا نوبت به مشاوره و تماس با سرویس تی وی برای پشتیبانی تلویزیون ال جی است که به شما کمک می کند در سریع ترین زمان ممکن ایرادات دستگاه را رفع کرده و بازهم لذت تماشای تلویزیون را به خود و اعضای خانواده بازگردانید.

هزینه تعمیرات در مراکز پشتیبانی تلویزیون ال جی

هرگاه تلویزیون شما دچار اختلال و خرابی شد، اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است که حالا چقدر باید برای تعمیر آن دست به جیب شوید و هزینه تقریبی تعمیر در مراکز پشتیبانی تلویزیون ال جی چقدر است.

تعویض قطعات تلویزیون باعث افزایش هزینه تعمیرات تلویزیون می شود اما اگر با کمک تعمیر قطعات آن ها را دوباره قابل استفاده کرد هزینه بسیار کمتر خواهد شد.

مثلا وقتی برد پاور و یا مین برد دستگاه مشکل پیدا کند تعویض برد می تواند هزینه تعمیرات را تا حد زیادی بالا ببرد. اما طبیعتا تعویض این قطعه می تواند بسیار بیشتر از لحاظ هزینه به نفع صاحب تلویزیون تمام شود.

این مورد فقط توسط کارشناسان متخصص پشتیبانی تلویزیون ال جی صورت می گیرد چرا که آن ها دوره های تعمیرات قطعات مختلف تلویزیون ها را گذرانده اند و به خوبی می دانند برای تعمیر تلویزیون نیاز شما به تعویض قطعات است یا تعمیر آن ها.

تماس با مرکز پشتیبانی تلویزیون ال جی

اگر تلویزیون شما دچار مشکلی شده است که نمی توانید مثل سابق از آن لذت ببرید، باید به تعمیرات اصولی توسط یک تیم حرفه ای اعتماد کنید. همانطور که واضح است مشکلات پیش آمده برای تلویزیون ها خود به خود رخ نمی دهند و همینطور خود به خود هم رفع نمی شوند. پس شما باید با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار مربوطه را به محل مورد نظر اعزام کنیم.

تیم پشتیبانی سرویس تی وی برای پشتیبانی تلویزیون ال جی همه قدرت خود را برای استفاده از مهارت و همچنین داشتن جدیدترین تجهیزات برای تعمیرات تلویزیون شما را با تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات با کمترین هزینه ممکن به کار می گیرند. سرعت این تیم برای ارائه خدمات مثال زدنی بوده و موجب رضایت  کاربران شده است. شما می توانید با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید و در صورت نیاز با سریع ترین زمان ممکن کارشناس مربوطه برای تعمیرات در محل اعزام شود. راه های ارتباط با ما در وب سایت ذکر شده است.

پشتیبانی تلویزیون ال جی با گارانتی

یک تلویزیون ال جی می تواند بهترین منبع سرگرمی شما در خانه باشد. با خراب شدن تلویزیون سکوت خانه را فرا می گیرد و یکی از مهم ترین منابع دریافت خبر های روزانه و سرگرمی از بین می رود.

از طرفی با بالا رفتن قیمت خرید تلویزیون انتخاب افراد بیشتر تعمیرات است تا با هزینه کمتر بتوانند از تلویزیون خود بهره مند شوند. ما در کنار شما هستیم تا بتوانید با بهترین هزینه تلویزیون خود را به حالت عادی برگردانید.

لازم به ذکر است که همه خدمات ارائه شده در پشتیبانی تلویزیون سرویس تی وی به همراه ضمانت نامه های معتبر ارائه می گردد و شما می توانید در صورت تکرار مشکل بعد از دریافت خدمات آن را پیگیری کنید.

پشتیبانی تلویزیون ال جی در شرق – غرب تهران

هدف سرویس تی وی جلب رضایت شماست! از این رو برای سهولت ارائه خدمات و بالا بردن سرعت و کیفیت در سراسر تهران و مناطق شرق و غرب اقدام به پایگاه های تعمیراتی کرده تا در صورت دریافت سفارش در سریع ترین زمان به محل موردنظر اعزام شوند.

می توانید با ما تماس بگیرید و با شرح مشکل و مدل تلویزیون درخواست خود را ثبت کنید. ما با تجهیزات کافی برای تعمیرات به محل اعزام می شویم و با بهترین روش های تعمیرات تلویزیون شما را به حالت عادی برمی گردانیم!

پشتیبانی تلویزیون ال جی در شمال – جنوب تهران

ساکنین شمال و جنوب تهران می توانند در صورت بروز هر مشکلی مثل روشن نشدن تلویزیون، قاطی شدن رنگ ها و صدا در تلویزیون و یا هر مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری دیگری با ما تماس بگیرند و با اعلام مشکل و مدل تلویزیون بی نظیرترین خدمات را دریافت کنند.

سعی ما در این مرکز تعمیرات به جای تعویض قطعات است و در صورتی که راهی به غیر از تعویض قطعه نباشد آن را فقط با قطعات اصلی جایگزین می کنیم.

کلیه خدمات مربوط به پس از فروش تلویزیون ها در مرکز برجسته سرویس تی وی همراه با گارانتی تعمیرات انجام می شود.

بله. کلیه خدمات تعمیر تلویزیون این مجموعه با گرانتی معتبر تضمین می شود.

بله، با ثبت سفارش تعمیر تلویزیون، کارشناسان در زمان اعلام شده در محل تعیین شده حاضر می شوند.

شما می توانید همین حالا با شماره 02122873005 تماس بگیرید و ضمن برخوردار شدن از راهنمایی های کارشناسانه، درخواست ارسال تعمیرکار به محل را ثبت کنید.

اشتراک گذاری :

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook

60 پاسخ

 1. من تلویزیونم تازه خریدم ولی یه سری مشکلا داره نمایندگی خودش قبول نکرد شما قبول می کنین؟

  1. ما فقط از قطعات اصلی و درجه یک هر برند استفاده می کنیم و همه این قطعات دارای ضمانت نامه هستند.

 2. باورم نمیشد انقدر سریع نیروهاتونو به خونه ما بفرستین ممنونم

 3. با سلام تلویزیون من مدل 55UH850V است که پس از روشن کردن تصویر تا 5 ثانیه بدون مشکله و پس از اون تصویر سیاه می شه ونور بک لایت خاموش می شه و تصویر در پس زمینه به صورت تاریک وجود داره ولی صدا و کارکرد اون مشکله نداره. هر وقت تنظیمات ذخیره انرژی رو روی حداکثر میزارم یا اینکه بک لایت رو روی عدد صفر تنظیم کنم تلویزیون بدون مشکل کار می کنه بعد چند ثانیه خاموش می شه دوباره باید با کنترل خاموش و روشن کنم وتنظیم بک لایت رو روی صفر بزارم مشکل چیه نرم افزاریه یا سخت افزاری ممنون

  1. سلام! تلویزیون باید بررسی بشه تا بتونیم مشکل رو تشخیص بدیم. در صورت تمایل درخواست تعمیر تلویزیون ال جی رو از طریق شماره تماس 02122873005 ثبت کنین تا برای بررسی تلویزیون کارشناسان به محل اعزام بشن.

 4. سلام ببخشید تلویزیون ال جی وقتی روشنش می کنیم بعد از 10 ثانیه صفحه سیاه می شه ولی خاموش نیست دلیلش چیه ممنون

  1. سلام! ممکنه مربوط به برد تلویزیون باشه، باید تلویزیون از طرف کارشناس بررسی بشه تا بتونن مشکل رو پیدا کنن. درخواست تعمیر تلویزیون ال جی رو از طریق شماره تماس 02122873005 ثبت کنین تا برای بررسی تلویزیون اقدام بشه.

 5. سلام تلویزیون من روی یک شبکه تلویزیونی فقط ثابت شده و امکان تعویض شبکه ها رو ندارم هم با کنترل و هم با دکمه پایین تلویزیون حتی برای خاموش کردن و روشن کردن باید مستقیم از پریز برق بیرون بکشم که خاموش بشه و زمانی که به برق وصل می کنم خودش روشن می شه تشکر راهنمایی کنین.

  1. سلام!تلویزیون های ال جی به این شکل عمل می کنه و بعد از قطع و وصل مجدد برق به طور خودکار روشن می شه. حدود یک ساعت برق تلویزیون رو قطع کنین و بعد متصل کنین.

 6. سلام من تقریبا 4ساله تلویزیون ال جی مدلUF64000GI دارم.چند روزه یه لکه به رنگ ابی یا بنفش خیلی خیلی کم رنگ وسط تصویر ظاهر شده.چطور میتونم برطرفش کنم؟قابل درست شدن هست؟ممنون

  1. سلام! اگه این مشکل روی تصویر همه ورودی ها مشاهده می شه، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در همین وب سایت درخواست تعمیر ثبت کنین.

 7. سلام مدل تلویزیون ۴۳LJ۵۱۰V بر اثر ضربه تصویر مخدوش شده و خطوط عمودی و افقی در بیشتر بخش ها به وجود اومده. امکان تعمیر یا تعویض وجود داره؟ راهنمایی کنین

  1. پنل تلویزیون باید عوض بشه. هزینه تعویض پنل هفتاد در صد قیمت تلویزیونه. برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02122873005 با پشتیبانی تلویزیون ال جی تماس بگیرین!

 8. سلام ال جی ۴۹fl دارم ضربه خورده صحفه جلو و شکسته راهی برای تعمیر داره یا ارزش تعمیر نداره

  1. هزینه تعویض پنل هفتاد درصد قیمت تلویزیونه. معمولا تعویض پنل مقرون به صرفه نیست در هر صورت برای تعویض از طریق شماره تماس 02122873005 با پشتیبانی تلویزیون ایکس ویژن تماس بگیرین.

 9. سلام تلوزیون مدل ۴۹lf۶۲۰۰۰gl تصویر روشن و خاموش می شه اما صدا داره. ایا در محل تعمیر می شه

 10. سلام تلویزیون ال جی ما همین الان یهو تصویر سیاه می شه یهو تصویر میاد مشکل چیه؟می شه توو خونه تعمیر شه یا حتما باید حضوری تلویزیونو بیاریم. تشکر از پاسخگوییتون

  1. احتمال ایراد برد پاور وجود داره که در محل قابل تعمیره. از طریق شماره تماس 02122873005 با ما در تماس باشین!

 11. من تلویزیونم مدل۴۲ly۳۴۰c است هر روز کانالاش ریست می شه، گاهی هم نمی شه ولی گاهی هم چند بار در روز می شه، مشکل چیه یا چیکار کنم کجا ببرمش

 12. سلام من یک تلویزیون lj۴۲ ازنوع اسمارت دارم.ازدیشب که خاموش کردیم سالم بود تاصبح که روشن کردم تلویزیونچشمک سیاه وسفید میزنه ولی صدامیاد.مشکل چی میتونه باشه.

 13. سلام من تلویزیون ۴۳lh۵۱۰t دارم که فلش رو نمیخونه فلش و ریست کردم سرعت ها رو تغییر دادم ولی بازم نمیاره یا چند ساعت بمونه تا بشناسه کابل شارژ گوشی میزنم برق دارم کابل دسته بازی هم زدم برق داره وای فلش رو شناسایی نمی کنه چنتا فلش رو هم تست کردم همینجوریه میخواستم بدونم مشگل از چیه

  1. مین برد تلویزیون خراب شده. برای حل مشکل مین برد باید عوض بشه.

 14. تلویزیون ما ال جی مدل la۶۰۰۰ است توی لیست ورودی گذینه انتن نیست غیر فعال شده و الان هم کلا گیرنده دیجیتال تلویزیون کار نمی کنه.چیکارش بکنیم.

  1. مین برد تلویزیون خراب شده و باید عوض بشه. شما می تونین برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تعمیرات با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 15. سلام تلویزیون مدل ۴۹UH۸۵۰V فقط لوگوی ال جی میاره و چراغ قزمز زیر تلویزیون و اشاره گر موس مشکل از کجاست وهزینه چقدر داره؟ ایا از دو شاخه برق این اشکال به وجود میاد چند روز بود ویز ویز می کرده؟

  1. مین برد تلویزیون خراب شده و باید عوض بشه. برای تعمیرات و تعویض مین برد با ما تماس بگیرین.

 16. سلام،راجب تلویزیون ال چی ال ای دی۴۲ اینچ اسمارت که عرض کردم نور روشنی در سمت راست پایین بر روی تمامی کانالها دیده شده، مشکل را تشریح فرموده و در صورت نیاز به تعمیر بگین هزینه آن چند می شه؟

  1. احتمال زیاد بک لایت تلویزیون خراب شده برای اطلاع از هزینه تعمیر از طریق فرم تماس اقدام کنین.

 17. سلام تلویزیون ما مدل ۵۵sj800v هستش از وقتی یه فلاش به درگاه یو اس پی زدم گوشه سمت راست تلویزیون.یه پیام بایه عکس فلاش میفته.میگه تلویزیون شناخته نشد.وقتی این پیام میده تلویزیون کلا قاطی می کنه کنترل کار نمی کنه.صدا.تعویض کانال.همه مختل می شه.بعد ۵الا ۶ دقیقه دوباره درست می شه.ودوباره از نو مثل قبل. راهنمایی کنین.

  1. سلام. ابتدا یک بار تلویزیون رو ریست کنین احتمالا مشکل شما درست شه. اگه مشکل برطرف نشد باید مین برد تلویزیون شما مجددا برنامه ریزی شه. برای این کار با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 18. تلویزیون من ۶۰uh750v هست.تقریبا ۱/۵ساله خریدم
  مشکلی نداشت.یکدفعه دیروز خواستم روشن کنم فقط صفحه مشکی میاد. نه صدا و نه تصویر نمیده. اگه مین بوردش خراب شده باشه،قابل تعمیره یا باید تعویض بشه.ضمنا حدود هزینه اش هم بگین. ممنون

  1. سلام. ایراد تلویزیون شما مربوط به مین برد تلویزیون است و مین برد باید تعویض بشه.

 19. من به ال جی مدل LA47000 دارم که بعد از اینکه خاموش کردم الان روشن که می کنم فقط لوگوی چشمک زن ال جی تو نوار پایین تلویزیون رو میبینم و خود تلویزیون هیچ تصویری نداره
  راهکار چیه؟

  1. سلام. بک لایت تلویزیون شما خراب شده. برای هماهنگی تعمیر با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 20. سلام ی تلویزیون ال ای دی ۴۲ اینچ ال جی مدل LB دو تا از فلتهای پنل خراب شده هزینه تعویض چقدره ؟؟

  1. سلام. در این مرکز تعمیر تخصصی پنل صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 21. سلام تلویزیون ال جی ما گاهی روشن نمیشه. پشتیبانی تلویزیون ال جی می تونن کاری کنن؟

  1. سلام. بله هر مشکلی که به تلویزیون شما مربوط بشه توسط این مجموعه قابل تعمیر

 22. سلام آیا خرید و فروش تلویزیون در پشتیبانی تلویزیون ال جی انجام می شه؟

  1. در بخش پشتیبانی تلویزیون ال جی فقط تعمیرات انجام می شه.

 23. سلام؟ چطوری می تونم متوجه بشم که واقعا پنل باید عوض بشه؟ آخه نمیشه اعتماد کرد

  1. اگه از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص این امر که زیرمجموعه یک شرکت معتبر فعالیت می کنین کمک بگیرین، خیالتون راحت خواهد بود.

 24. خوب بود. پشتیبانی تلویزیون ال جی با نمایندگی فرقی می کنه؟

  1. هر دو بخش در سرویس تی وی، خدمات تعمیراتی رو انجام میدن و فرقی با هم ندارن.

 25. سلام خسته نباشین پسر من روی تلویزیون آب ریخته از اون روز به بعد گاهی تلویزیون خود به خود روشن خاموش میشه، به نظرتون هزینه تعمیراتش سنگینه؟ تلویزیون هم ال جی مدل یو پی هستش اگر درست بگم، و این که در شهران هم شعبه دارین؟ اگر پیام رو دیدین ایمیل ارسال کنین

  1. سلام عزیزم بله همه مشکلات تلویزیون در این مجموعه حل میشه، پشتیبانی تلویزیون ال جی هم جزو مهمترین خدمات ما هست، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم. در هرکجای تهران و کرج که هستین می تونین از خدمات ما استفاده کنین.

 26. سلام خوبین کنترل تلویزیون قابل تعمیر هست یا باید حتما جدید خرید؟ چون کنترل اصل هستش و حیفه با نمونه فیک تعویض بشه

  1. سلام دوست عزیز زیاد فرقی نداره و میتونین از انلاین شاپ ها مثل دی جی کالا کنترل موردنظرتون رو پیدا کنین.

 27. سلام تلویزیون ال جی ما بعد ده سال ال سی دی خراب شده ارزش تعمیر داره یا تعویض کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز، اگه تلویزیونتون مشکلش فقط ال سی دی هست تعویض پنل هنوز هم می تونه کارساز باشه در غیر این صورت به شما توصیه می کنیم یک تلویزیون جدید بخرین.

 28. ممنون از پاسخ های با حوصله ای که به کامنت ها می دین، ولی کاش هزینه تقریبی رو می ذاشتین که یه قیمت کلی دستمون باشه

  1. سلام دوست عزیز در مرکز پشتیبانی تلویزیون ال جی و برندهای دیگه مشکلات خیلی متنوع هستند و هر کدوم از اون ها به یه روش مخصوص حل میشن و هزینه بر اساس نوع تعمیرات و برند تعیین میشه. شما می تونین با ما تماس بگیرین تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما بهتون کمک کنن.

 29. سلام تلویزیون ضربه خورده باید دور انداخته بشه یعنی؟

  1. سلام دوست عزیز بستگی داره تلویزیون چه وضعیتی داره، با ما تماس بگیرین تا بیشتر شمارو راهتمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.