پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ یکی از خدمات منحصربفرد سرویس تی وی محسوب می شود که در نهایت سرعت و دقت، توسط کارشناسان آموزش دیده انجام می گیرد. ما در تلاشیم با ارائه خدمات با کیفیت در برابر هزینه بسیار منصفانه و رقابتی در جلب رضایت شما عزیزان کوشا باشیم.

بهتر است همیشه به این نکته توجه داشته باشید که تعمیرکارانی که به صورت انفرادی اقدام به ارائه خدمات تعمیری می کنند انتخاب خوبی برای سپردن تلویزیون، این دستگاه گرانقیمت و حساس نیستند و شما بعد از خداحافظی به آن ها هیچ ضمانتی دریافت نخواهید کرد که مشکل تلویزیون به صورت صد در صدی رفع شده است. از این رو همیشه در نظر داشته باشید شرکت های بزرگی مثل سرویس تی وی می توانند بهترین انتخاب شما باشند.

همه ما در طول زندگی خود با این که وسایل الکتریکی منزل به خصوص تلویزیون ها دچار مشکل شود رو به رو شده ایم، اما در این شرایط باید چه عکس العملی نشان دهیم؟ بهترین راه برای تعمیر تلویزیون و تماس با پشتیبانی تلویزیون سامسونگ چیست؟

از طریق پشتیبانی تلویزیون سامسونگ، در صورت مواجه شدن به هر مشکلی در این تلویزیون ها، می ‌توانید آن را با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر کنید چرا که نمایندگی ‌ها بهترین انتخاب شما برای تعمیر تلویزیون می باشند.

در صورت مواجه شدن با مشکل اصلا نیازی نیست خودتان تلوزیون را دستکاری کنید، مگر این که بخواهید از راهکارهای ساده احتمالی برای رفع مشکل استفاده کنید. کارشناسان ما همه مراحل عیب یابی و حمل تلویزیون تا تعمیرگاه را برعهده می گیرند. مرکز پشتیبانی تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی برخلاف مراکز دیگر، تمرکز خود را فقط روی تعمیرات تلویزیون گذاشته و به ارائه تخصصی ترین خدمات ممکن می پردازد.

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ 

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ در منزل از خدمات سرویس تی وی یوده که برای رعایت حال شما عزیزان و در مصون نگه داشتن شما از دردسرهایی مثل جا به جایی دستگاه تا تعمیرگاه و همینطور تعویض قطعات با قطعات اصلی همراه است. ما خدمات خود را توسط کارشناسان دوره دیده تضمین می کنیم و در تلاشیم بتوانید کیفیت روزهای اول را به تلویزیون خود بازگردانید.

در زمان کمک گرفتن شما از پشتیبانی تلویزیون سامسونگ، همه قطعات مورد عیب یابی قرار گرفته و مشکلات به وجود آمده برطرف می شوند. همینطور اگر صفحه پنل دچار شکستگی یا سوختگی شود خدمات تعویض پنل با بهترین هزینه های ممکن صورت می گیرد.

مشکلات رایج تلویزیون های سامسونگ

تلویزیون سامسونگ سالیانی است که در بازار ایران جایگاهی بزرگ به خود اختصاص داده است و همین موجب بالا رفتن فروش این تلویزیون ها و در نتیجه نیاز کاربران به مراکز پشتیبانی تلویزیون سامسونگ شده است. ما سعی داریم برای این که بتوانید راحت تر به حل مشکل تلویزیون خود مشغول شوید، رایج ترین مشکلات سری های تلویزیون سامسونگ، به همراه علت و راه حل آن ها به ساده ترین شکل ممکن، بیان کنیم.

سری B5: مدل های B530،B550 ، B570

قطعی تصویر تلویزیون، شایع ترین ایراد دیده شده در این تلویزیون ها بوده که به دلیل اختلال در برد پاور بک لایت دستگاه، صورت می گیرد.
قطعی نور زمینه در تلویزیون های ال سی دی سری B بعد از چند دقیقه روشن بودن تلویزیون رخ می دهد. در این صورت علل بسیاری در رخداد این مشکل نقش دارند. شما می توانید با تماس با مرکز پشتیبانی تلویزیون سامسونگ از کارشناسان اطلاعات دریافت کنید و تعمیرکار مربوطه را برای عیب یابی تلویزیون به محل بازخواست کنید.

سری F5: مدل های F5000 , F5500 , F5950

یکی از رایج ترین مشکلات در تلویزیون های سری F سیاه شدن قسمتی از تصویر می باشد. بروز خرابی در بک لایت، تقسیم شدن لامپ های بخش بک لایت و معیوب شدن یکی از این دو بخش، موجب تاریکی نیمه بالایی یا پایینی تصویر خواهد شد. گاهی هم به علت مشکل در هر دو بخش تصویر، تصویر تلویزیون کاملا قطع می گردد.

در این زمان راهکاری که می توانیم برای رفع مشکل به کار ببریم، عوض کردن لامپ های سوخته در بخش بک لایت و اصلاح برد پاور دستگاه برای به حداقل رساندن فرسودگی بک لایت تلویزیون می باشد. توصیه می کنیم به هیچ وجه با دستکاری های بی مورد، مشکل تلویزیون را گسترده تر نکنید و تنها از مراکز پشتیبانی تلویزیون سامسونگ کمک بگیرید.

ایراد دیگری که در سری F از تلویزیون های سامسونگ مشاهده می شود روشن نشدن تلویزیون بوده که علت آن را می توان ایجاد خرابی در برد پاور دستگاه دانست. پیشنهاد ما برای جلوگیری از رخ دادن چنین مشکلی، جدا سازی برق ورودی دستگاه با چند راهی های کلید دار، در زمانی که از تلویزیون استفاده نمی کنید می باشد.

سری C5: مدل های C530 ،C550 ، C585 و چند مدل مشابه دیگر

شایع ترین اشکالات در این دسته از تلویزیون های سامسونگ، اختلال در لامپ های فلوئورسنت که وظیفه تولید نور بک لایت را برعهده دارند می باشد. در این مدل از تلویزیون بین ۱۲ تا ۱۸ لامپ برای بک لایت به کار گرفته شده است. خراب شدن لامپ فلورسنت، مدار محافظ این قسمت را فعال کرده و دستگاه به صورت اتوماتیک و برای جلوگیری از ایجاد خرابی در سایر قطعات، ولتاژ این قسمت را قطع می کند.

سری ES:

پدیدار شدن مشکل در بک لایت تلویزیون و تاریکی قسمتی از تصویر، رایج ترین مشکل مدل های مختلف این سری از تلویزیون های سامسونگ می باشد. لامپ های بک لایت طراحی یک طرفه ای دارند و مثل همه بک لایت های ساخته شده با این روش، به علت تراکم لامپ ها و مقدار نور بسیار برای روشن کردن پنل، از فرسودگی بسیاری برخوردار می باشد. قطعه یدکی بخش بک لایت سری ES، نایاب بوده و بهتر است به جای تعویض تعمیر گردد.

سری H و EH:

بک لایت این تلویزیون های سامسونگ به صورت شاخه ای طراحی شده است، رایج ترین مشکل این بخش این است که به صورت روشن نشدن تعدادی از لامپ ها و تاریکی تصویر در همان بخش، خود را نشان می دهد. سوختگی لامپ ها افزایش جریان لامپ های سالم را به دنبال دارد که در صورت عدم تعمیر آن ها را هم خراب می کند. برای تعمیر تلویزیون می توانید با پشتیبانی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

بک لایت چیست؟

نور بک لایت وظیفه تامین نور صفحه را برعهده دارد و ایجاد هر ایرادی در کیفیت تولید نور بک لایت روی کیفیت تصویر تاثیر مستقیمی بر جا خواهد گذاشت، یعنی اگر قسمتی از بک لایت تلویزیون قطع شود در همان بخش از تصویر نور کمتری خواهیم دید.

نور بک لایت در تلویزیون های ال سی دی با کمک لامپ های فلورسنت تامین می گردد، این لامپ ها ضخامتی تقریبا به اندازه یک مداد دارند و طول آن ها به اندازه اینچ تلویزیون می باشد. آن ها در سایزهای مختلف در پشت پنل قرار می گیرند و به وسیله برد بک لایت تغذیه می گردند.

لامپ های فلورسنت و قطعاتی که برای تغذیه آنها استفاده می شود دارای توان تلفات بالایی هستند، یعنی انرژی زیادی ممصرف می کنند که بیشترین مقدار آن، به گرما تبدیل خواهد شد. همین گرما پیش زمینه فرسودگی قطعات داخلی تلویزیون خواهد شد.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال سی دی در پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

یکی از مشکلات شایع در بک لایت تلویزیون های ال سی دی قطع شدن تصویر تلویزیون است، درحالی که صدا مشکلی در پخش ندارد. در صورت مواجه شدن با هر کدام از این مشکلات کافی است با مراکز معتبر پشتیبانی تلویزیون Samsung تماس بگیرید تا تیم موردنظر برای رفع مشکلات به محل اعزام شود.

مشکلاتی که خرابی بک لایت تلویزیون به وجود می آورد

 • قطعی تصویر تلویزیون در صورتی که صدای آن مشکلی ندارد
 • دیده شدن لوگو در صورت روشن کردن و قطعی تصویر به دنبال آن
 • تاریکی قسمتی از پنل تلویزیون
 • قطع و وصلی پنل در صورت روشن کردن آن
 • ظاهر شدن نقاط نورانی یا تاریک در پنل تلویزیون

تعمیر تلویزیون سامسنگ سری B

در این سری از تلویزیون های سامسونگ که دارای چندین ورژن مختلف مثل B530 , B550 , B570 می شود برد بک لایت و پاور با هم ادغام شده و به صورت یک برد برد پاور بک لایت نامیده می شود مورد استفاده قرار می گیرد. در این مدل برد بک لایت با قطع شدن تصویر پس از مدتی در تلویزیون ایجاد می شود که به مرور زمان با افزایش عمر لامپ های فلورسنت و خرابی لامپ ها موجب ایجاد خرابی در بک لایت می گردد. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون سامسنگ سری C

در این سری از تلویزیون های سامسونگ مجدداً برد بک لایت از برد پاور جدا شده و تغییراتی در چینش و نوع قطعات موجب شده است که ایراد بک لایت به نسبت سری B در تعداد بسیار کم تری دیده شود. خرابی برد پاور به نحوی که موجب ایجاد ایراد بک لایت شود در این سری از تلویزیون های سامسونگ دیده شده که به قسمت تعمیر بک لایت در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ سری C مربوط می شود.

تعمیر تلویزیون سامسنگ سری D

این سری از نظر ساختار و قطعات پ با سری C شباهت بسیاری دارد اما تغییرات جزئی در طراحی توانسته است بروز مشکلات در بک لایت این سری از تلویزیون های سامسونگ را کاهش دهد. برای تعمیر این سری از تلویزیون سامسونگ می توانید روی مهارت بالای کارشناسان ما حساب کنید.

تماس با پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

همانطور که متوجه شدید، تکنسین پشتیبانی تلویزیون سامسونگ دارای تجربه بسیار بالا در زمینه بررسی و عیب یابی برند سامسونگ هستند و مطابق با پیشرفت تکنولوژی دانش خود را بروز می کنند. این گروه دارای صلاحیت کامل در تعمیرات تلویزیون سامسونگ هستند و شما می توانید به آسانی به آن ها اعتماد کنید.

اگر کارکرد تلویزیون سامسونگ به هر دلیلی با مشکل مواجه شد، در روشن یا خاموش شدن دستگاه، کیفیت صدای خروجی، کیفیت صفحه نمایش و … تغییراتی رخ داد، از دستکاری های غیرکارشناسانه جلوگیری کنید. همینطور از سپردن تلویزیون به دست تکنسین غیرمجاز و متفرقه خودداری کنید.

اگر مشکلاتی که در این متن به آن ها اشاره کردیم یا هر مشکل دیگری که در عملکرد صحیح تلویزیون های سامسونگ شما نقش دارد را مشاهده کردید، باید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان پشتیبانی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا با اعزام تعمیرکاران حرفه ای، کیفیت را به تلویزیون های شما بازگردانیم.

هزینه های درنظر گرفته شده در این مرکز طبق مصوبه بوده و در برابر کیفیت بالای خدمات و سرعت مناسب انجام تعمیرات بسیار منطقی و منصفانه می باشد.


پشتیبانی تلویزیون سامسونگ با گارانتی

یکی از بهترین تلویزیون های جهانی برند سامسونگ بوده و به احتمال زیاد شما هم صاحب یکی از این برندهای معتبر می باشید. تلویزیون های سامسونگ بسیار پیشرفته هستند و دارای ویژگی های عالی می باشند.

در صورت بروز مشکل در تلویزیون باید تا جای ممکن از حرکت دادن غیر اصولی و دستکاری کردن تلویزیون جلوگیری کنید و فقط با یک تیم تخصصی برای ارائه تعمیرات تماس بگیرید.

سرویس تی وی یکی از بهترین مراکز تعمیراتی است که با بهترین خدمات مشغول ارائه خدمات بوده و شما می توانید با خیالی آسوده روی آن ها حساب کنید.

کلیه خدمات و تعویض قطعات تلویزیون در سرویس تی وی به همراه ضمانت نامه های یک ماهه انجام می شود و تا یک ماه اگر مشکل تکرار شد به رایگان مورد تعمیر قرار می گیرد.

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ در شرق – غرب تهران

برای سریع تر شدن روند خدمات رسانی سرویس تی وی اقدام به برقراری شعبات تعمیراتی در شرق و غرب تهران کرده و شما می توانید در صورت بروز مشکل در تلویزیون خود از این مجموعه کمک بگیرید.

سرعت، دقت، هزینه رقابتی جزو ویژگی های سرویس تی وی است که باعث شده این مجموعه در میان تعمیرکاران در صدر جدول قرار داشته باشد.

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ در شمال – جنوب تهران

اگر تلویزیون شما به هر دلیلی دچار مشکل شد از تعمیرکاران انفرادی استفاده نکنید! چون هیچ ضمانتی به شما تعلق نمی گیرد و هزینه های اعلام شده توسط این افراد غیر واقعی بوده و بعد از انجام تعمیرات به یک بهانه هزینه بیشتری طلب می کنند.

این افراد به قطعات اصلی دسترسی ندارند و تعمیر تلویزیون شما را با قطعات غیر اصلی و مشابه انجام می دهند که موجب گسترده شدن مشکل تلویزیون می شود.

سرویس تی وی یکی از بهترین مراکز تعمیرات تلویزیون  در کنار شماست و برای ارتباط با این مجموعه و شرکت مجاز می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت استفاده کنید.

تعمیر همه مشکلات تلویزیون ها مثل اختلال در پنل و تعویض آن با بهترین قیمت، رفع ایرادات صدا، تصویر و … در این مرکز توسط متخصصین انجام می شود.

بله. ضمانت نامه این مجموعه دارای اعتبار بوده و در صورت تعمیرات و تعویض قطعات به شما ارائه می گردد.

بله، با ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون، متخصصان در زمان اعلام شده به محل مورد نظر فرستاده می شوند.

شما می توانید همین حالا با شماره 02122873005 تماس بگیرید و علاوه بر برخوردار شدن از راهنمایی های کارشناسانه، درخواست ارسال تعمیرکار به محل داشته باشید.

اشتراک گذاری :

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook

60 پاسخ

  1. احتمالا عمر بک لایت ها تموم شده یا این که تنظیمات دستکاری شده. همه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون به دست تکنسین ما تعمیر میشه!

 1. من امروز اومدم تلویزیون رو تمیز کنم یکهو رنگ صفحه نمایش تغییر کرد دلیلش چیه شما تعمیر می کنین

  1. دوست عزیز احتمالا شما پنل تلویزیون رو فشار دادین یا این که با دستمال خیس و مرطوب پاک کردین که به پیکسل و بک لایت اختلال وارد شده. همه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون به دست تکنسین ما تعمیر میشه!

 2. تلویزیون من مدتی بود که خاموش میشد شما برام درستش کردین تشکر

  1. برای تمیز كردن ال سی دی تلویزیون هرگز محلول های شوینده رو مستقیما روی صفحه نمایش اسپری نكنین. براساس عقیده كارشناسان بهتره كلا مواد شیمیایی رو برای تمیز كردن ال سی دی فراموش كنین. بهترین راه پیشنهادی برای پاك كردن لكه های روی تلویزیون، استفاده از دستمال بدون پرز نسبتا مرطوبه.

 3. یه هاله كم رنگی افتاده روی تلویزیونم طوری كه نصفش روشنه اما نصفش تاریك شده مشكلش چیه میشه راهنمایی كنید؟ در نمایندگی تلویزیون سامسونگ قابل حل هست؟

  1. این مشكل هم میتونه از خرابی بك لایت تلویزیون باشه و هم از خرابی پنل تلویزیون برای اینكه مطمئن بشین مشكل تلویزیونتون به علت كدام یك از این موارده باید بررسی اونو به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ بسپارین. تعمیركارای این مركز به آدرس مورد نظرتون اعزام میشن و به بررسی دقیق تلویزیون میپردازن تا منشأ اصلی مشكل تلویزیون شما رو پیدا كنن و با تعمیر تخصصی اون رو برطرف كنن.

 4. صدا و تصویر تلویزیونم خود به خود قطع شده مشكلش چیه درست بشو هست یا نه؟

  1. میشه دو احتمال یعنی خرابی برد اصلی تلویزیون و خرابی برد پاور یا همان منبع تغذیه تلویزیون رو در نظر گرفت اما برای اینكه دقیقاً مشخص بشه مشكل از كدام یك از این قطعاته باید بررسی و تعمیر تلویزیونتونو رو به نمایندگی تلویزیون سامسونگ بسپارین.

 5. هر موقع كابل hdmi وصل میكنم به تلویزیون یه هو وسط تماشای فیلم تصویرش قطع میشه علتش چیه؟

  1. از كابل HDMI استاندارد و اورجینال استفاده كنین چون استفاده از كابل غیر اورجینال میتونه به مین برد یا همون برد اصلی تلویزیون آسیب وارد كنه. اگه كابلتونو عوض كردین و همچنان مشكل وجود داشت احتمال خرابی برد اصلی رو در نظر بگیرین و با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرین تا تعمیرکاران های این مركز برای ارائه خدمات بررسی و تعمیر تخصصی این تلویزیون به محل مورد نظر ارسال می شن.

 6. سلام بكلایت ال ای دی ۵۸ اینچ من به گفته یكی از تعمیرکاران های محترم باید به طور كامل عوض شه میخوام بدونم هزینه تعمیر كامل آن چقدر است؟ با تشكر

  1. سلام، هزینه تعمیر بعد از بازدید تعمیرکاران اعلام میشه.

 7. سلام صفحه تلویزیون سامسونگ ۵۰ اینچ مدل UA50J5500AKXRQ ضربه خورده احتمال زیاد بایستی تعویض شه، لطفا راهنمایی بفرمایید هزینه آن چقدره و چطور می تونم تعمیر كنم.

  1. سلام، پنل تلویزیون شما شكسته و قابل تعمیر نیست و باید تعویض بشه كه هزینه تعویض پنل برابر با دو سوم هزینه خود تلویزیونه.

 8. با سلام،ی سوال داشتم ال سی دی ولی پروڙكتورش ال ای دی تلویزیون صفحش ضربه خورده تا نصفش جوهر پاشیده امكان درست شدنش هست چهل اینچ مال اروپای شرقی خود تلویزیون اگه تعمیر یا تعویض خود صفحه ال سس دی قابل توحیض و تعمیر هست لطقا اطلاع رسانی بشه با تشكر

 9. من تلویزیون اسمارت دارم. مدتیه.هرگاه تلویزیون پكیج استارت میكنه.تصویر تلویزیون چند لحظه میرود ومی آید.مشكل از كجاست؟راه حلش چیست؟

 10. سلام وقت بخیر. تلویزین ۵۸ اینچ سامسونگ در سال ۹۴ خریداری كردم ولی طی این مدت تا به الان ۳مرتبه خراب شده اولین و دومین بار صفحه ان خراب شد و هزینه زیادی متحمل شدم و برای بار سوم تلوزیون صدا داره اما تصویر نداره.در نهایت از خرید ان به هیچ عنوان راضی نیستم.

  1. سلام، الان مشکل از پنل و بك لایته. می تونین برای تعمیرات با پشتیبانی تلویزیون ساسمونگ سرویس تی وی در تماس باشین.

 11. سلام تلویزیون ما خودبه خود روشن خاموش میشه. میخوام بدونم هزینه تعمیرش چقدر میشه و ایا به صرفه هستش

  1. سلام، برای تعیین هزینه باید مورد بررسی قرار بگیره ولی قطعا به صرفه است.

 12. سلام تی وی سامسونگ ۴۰ES5960M چراغ استند لای روشن میشه، چشمك زن ولی تصویر و صدا نداره. می خواستم ببنیم هزینه تعمیر در پشتیبانی تلویزیون سامسونگ حدود چقدر میشه؟ مین یا پاور برد باشه هزینش چقدره؟ صرف میكنه تعمیر؟

  1. سلام، تلویزیون برای اعلام هزینه باید مورد بررسی قرار بگیره ولی هر مشکلی باشه قطعا تعمیر به صرفه هست الان.

 13. پنل تلویزوین ال سی دی ۳۲ اینچ سامسونگ توسط كودكمان چند خط ۵ سانتی به علت ضربه با شی ایجاد شده كه آن خطوط مشكی است آیا قابل تعمیر است؟

  1. خیر باید تعویض بشه و البته تعویض آن هم خیلی به صرفه نیست!

 14. سلام وقت بخیر روی ال سی دی یك سایه افقی سیاه افتاده كه از كنار پر رنگ تر و از روبرو كمرنگ تره، میخوام مشكلش و هزینش رو بدونم و آیا ارزش تعمیر داره ؟

 15. سلام وقت بخیر روی ال سی دی یك سایه افقی سیاه افتاده كه از كنار پر رنگ تر و از روبرو كمرنگ تره، میخوام مشكلش و هزینش رو بدونم و آیا ارزش تعمیر داره ؟

 16. سلام، led سامسونگ مدل كانال های جدید اچ دی رو بعد چند ثانیه با پرش می گیرد مشكل رو می شه حل كرد ؟ تشکر

 17. سلام وقت بخیر. ما یه تلویزیون سامسونگ داریم كه وقتی روشنش می كنیم روی لوگوی سامسونگ گیر می كنه و بعد هیچ اتفاقی نمی افته. به نظرتون چرا تلویزیون ما بالا نمیاد؟ میشه راهنمایی كنید؟ تشکر.

  1. سلام، برد مین تلویزیون خراب شده و باید برای تعمیر اقدام کنین.

 18. سلام چند وقتیه که تلویزیون سامسونگ ما از ده بار پنج بار روشن نمیشه. چیکار کنیم؟ پشتیبانی تلویزیون سامسونگ می تونن راهنمایی کنن؟

 19. سلام؟ چطور می تونم بفهمم واقعا پنل باید عوض بشه و راه تعمیری نداره؟

  1. اگر تلویزیون صربه خورده یا آبخوردگی پیدا کرده، اگه به صورت نا امن جا به جایی پیدا کرده و … باید تعویض انجام بشه.

 20. خوب بود. پشتیبانی تلویزیون سامسونگ چه فرقی با نمایندگی داره؟

 21. سلام شما خرید و فروش تلویزیون رو توی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ انجام می دین؟

 22. سلام ممنون از تیم پشتیبانی تلویزیون سامسونگ شما ، تعمیرات ارزان و سریع

  1. سلام جناب سلیمی ممنونیم از لطف شما به مجموعه سرویس تی وی!

 23. سلام متاسفانه تلویزیون ما در اسباب کشی وقتی جابجا شدیم دیگر روشن نشد مشکل چی می تونه باشه؟ چظوری برسونیم دستتون تا تعمیر کنین

  1. دوست عزیز تلویزیون شما ضربه خورده و به احتمال زیاد در بخش پنل دچار مشکل شده، با ما تماس بگیرین و از تعمیرات پشتیبانی تلویزیون سامسونگ کمک بگیرین. شما ساکن هرکجای تهران و کرج که باشین ما تعمیرکار اعزام می کنیم.

 24. سلام شما تلویزیون سامسونگ رو پیشنهاد می کنین یا ال جی؟ کدوم بهتره بخریم

  1. سلام عزیزم، هر دو برند در سطح بالایی قرار دارند و عمر هر دو زیاده، بهتره به بودجه ای که می تونین اختصاص بدین فکر کنین.

 25. سلام تلویزیون رو اگه ریست کنم شبکه ها می پره؟

  1. سلام دوست عزیز! اگه تنظیمات خاصی اعمال کردین همه اش پاک میشه و تلویزیون به حالت اول برمیگرده.

 26. سلام می خواستم ببینم ساعت تلویزیون چطوری خاموش کنم
  همیشه سر وقت خاصی روشن میشه ولی ساعتش تنظیم نیست

  1. سلام دوست عزیز به احتمال زیاد تایمر فعال هست و شما مسیر رو اشتباه طی می کنین. از دفترچه راهنمای تلویزیون استفاده کنین یا با پشتیبانی تلویزیون سامسونگ کمک بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم.

 27. ممنون می خواستم بدونم که تنطیمات روشنایی تلویزیون سامسونگ چطوری برمیگرده حالت اولش؟

  1. سلام دوست عزیز در حال نرمال یا اتوماتیک قرار بدین و اگه مشکل حل نشد کلا تنطیمات رو ریست کنین.

 28. تلویزیون ما چند تا نقطه نورانی داره باید کل پنل عوض بشه؟ راهی برای تعمیر وجود نداره؟

  1. سلام، متاسفاته در این شرایط باید حتما پنل تعویض بشه و از اونجایی که صفحه تلویزیون یک تیکه اس نمیشه تعمیر خاصی رو براش درنظر گرفت.

 29. Medicament information for patients. What side effects can this medication cause?
  buy cheap lyrica prices in USA
  Actual what you want to know about medicament. Get now.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.