پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ یکی از خدمات منحصربفرد سرویس تی وی محسوب می شود که در نهایت سرعت و دقت، توسط کارشناسان آموزش دیده انجام می گیرد. ما در تلاشیم با ارائه خدمات با کیفیت در برابر هزینه بسیار منصفانه و رقابتی در جلب رضایت شما عزیزان کوشا باشیم.
بهتر است همیشه به این نکته توجه داشته باشید که تعمیرکارانی که به صورت انفرادی اقدام به ارائه خدمات تعمیری می کنند انتخاب خوبی برای سپردن تلویزیون، این دستگاه گرانقیمت و حساس نیستند و شما بعد از خداحافظی به آن ها هیچ ضمانتی دریافت نخواهید کرد که مشکل تلویزیون به صورت صد در صدی رفع شده است. از این رو همیشه در نظر داشته باشید شرکت های بزرگی مثل سرویس تی وی می توانند بهترین انتخاب شما باشند.

همه ما در طول زندگی خود با این که وسایل الکتریکی منزل به خصوص تلویزیون ها دچار مشکل شود رو به رو شده ایم، اما در این شرایط باید چه عکس العملی نشان دهیم؟ بهترین راه برای تعمیر تلویزیون و تماس با پشتیبانی تلویزیون سامسونگ چیست؟

از طریق پشتیبانی تلویزیون سامسونگ، در صورت مواجه شدن به هر مشکلی در این تلویزیون ها، می ‌توانید آن را با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر کنید چرا که نمایندگی ‌ها بهترین انتخاب شما برای تعمیر تلویزیون می باشند.

در صورت مواجه شدن با مشکل اصلا نیازی نیست خودتان تلوزیون را دستکاری کنید، مگر این که بخواهید از راهکارهای ساده احتمالی برای رفع مشکل استفاده کنید. کارشناسان ما همه مراحل عیب یابی و حمل تلویزیون تا تعمیرگاه را برعهده می گیرند. مرکز پشتیبانی تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی برخلاف مراکز دیگر، تمرکز خود را فقط روی تعمیرات تلویزیون گذاشته و به ارائه تخصصی ترین خدمات ممکن می پردازد.

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ 

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ در منزل از خدمات سرویس تی وی یوده که برای رعایت حال شما عزیزان و در مصون نگه داشتن شما از دردسرهایی مثل جا به جایی دستگاه تا تعمیرگاه و همینطور تعویض قطعات با قطعات اصلی همراه است. ما خدمات خود را توسط کارشناسان دوره دیده تضمین می کنیم و در تلاشیم بتوانید کیفیت روزهای اول را به تلویزیون خود بازگردانید.

در زمان کمک گرفتن شما از پشتیبانی تلویزیون سامسونگ، همه قطعات مورد عیب یابی قرار گرفته و مشکلات به وجود آمده برطرف می شوند. همینطور اگر صفحه پنل دچار شکستگی یا سوختگی شود خدمات تعویض پنل با بهترین هزینه های ممکن صورت می گیرد.

مشکلات رایج تلویزیون های سامسونگ

تلویزیون سامسونگ سالیانی است که در بازار ایران جایگاهی بزرگ به خود اختصاص داده است و همین موجب بالا رفتن فروش این تلویزیون ها و در نتیجه نیاز کاربران به مراکز پشتیبانی تلویزیون سامسونگ شده است. ما سعی داریم برای این که بتوانید راحت تر به حل مشکل تلویزیون خود مشغول شوید، رایج ترین مشکلات سری های تلویزیون سامسونگ، به همراه علت و راه حل آن ها به ساده ترین شکل ممکن، بیان کنیم.

سری B5: مدل های B530،B550 ، B570

قطعی تصویر تلویزیون، شایع ترین ایراد دیده شده در این تلویزیون ها بوده که به دلیل اختلال در برد پاور بک لایت دستگاه، صورت می گیرد. قطعی نور زمینه در تلویزیون های ال سی دی سری B بعد از چند دقیقه روشن بودن تلویزیون رخ می دهد. در این صورت علل بسیاری در رخداد این مشکل نقش دارند. شما می توانید با تماس با مرکز پشتیبانی تلویزیون سامسونگ از کارشناسان اطلاعات دریافت کنید و تعمیرکار مربوطه را برای عیب یابی تلویزیون به محل بازخواست کنید.

سری F5: مدل های F5000 , F5500 , F5950

یکی از رایج ترین مشکلات در تلویزیون های سری F سیاه شدن قسمتی از تصویر می باشد. بروز خرابی در بک لایت، تقسیم شدن لامپ های بخش بک لایت و معیوب شدن یکی از این دو بخش، موجب تاریکی نیمه بالایی یا پایینی تصویر خواهد شد. گاهی هم به علت مشکل در هر دو بخش تصویر، تصویر تلویزیون کاملا قطع می گردد.

در این زمان راهکاری که می توانیم برای رفع مشکل به کار ببریم، عوض کردن لامپ های سوخته در بخش بک لایت و اصلاح برد پاور دستگاه برای به حداقل رساندن فرسودگی بک لایت تلویزیون می باشد. توصیه می کنیم به هیچ وجه با دستکاری های بی مورد، مشکل تلویزیون را گسترده تر نکنید و تنها از مراکز پشتیبانی تلویزیون سامسونگ کمک بگیرید.

ایراد دیگری که در سری F از تلویزیون های سامسونگ مشاهده می شود روشن نشدن تلویزیون بوده که علت آن را می توان ایجاد خرابی در برد پاور دستگاه دانست. پیشنهاد ما برای جلوگیری از رخ دادن چنین مشکلی، جدا سازی برق ورودی دستگاه با چند راهی های کلید دار، در زمانی که از تلویزیون استفاده نمی کنید می باشد.

سری C5: مدل های C530 ،C550 ، C585 و چند مدل مشابه دیگر

شایع ترین اشکالات در این دسته از تلویزیون های سامسونگ، اختلال در لامپ های فلوئورسنت که وظیفه تولید نور بک لایت را برعهده دارند می باشد. در این مدل از تلویزیون بین ۱۲ تا ۱۸ لامپ برای بک لایت به کار گرفته شده است. خراب شدن لامپ فلورسنت، مدار محافظ این قسمت را فعال کرده و دستگاه به صورت اتوماتیک و برای جلوگیری از ایجاد خرابی در سایر قطعات، ولتاژ این قسمت را قطع می کند.

سری ES:

پدیدار شدن مشکل در بک لایت تلویزیون و تاریکی قسمتی از تصویر، رایج ترین مشکل مدل های مختلف این سری از تلویزیون های سامسونگ می باشد. لامپ های بک لایت طراحی یک طرفه ای دارند و مثل همه بک لایت های ساخته شده با این روش، به علت تراکم لامپ ها و مقدار نور بسیار برای روشن کردن پنل، از فرسودگی بسیاری برخوردار می باشد. قطعه یدکی بخش بک لایت سری ES، نایاب بوده و بهتر است به جای تعویض تعمیر گردد.

سری H و EH:

بک لایت این تلویزیون های سامسونگ به صورت شاخه ای طراحی شده است، رایج ترین مشکل این بخش این است که به صورت روشن نشدن تعدادی از لامپ ها و تاریکی تصویر در همان بخش، خود را نشان می دهد. سوختگی لامپ ها افزایش جریان لامپ های سالم را به دنبال دارد که در صورت عدم تعمیر آن ها را هم خراب می کند. برای تعمیر تلویزیون می توانید با پشتیبانی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

بک لایت چیست؟

نور بک لایت وظیفه تامین نور صفحه را برعهده دارد و ایجاد هر ایرادی در کیفیت تولید نور بک لایت روی کیفیت تصویر تاثیر مستقیمی بر جا خواهد گذاشت، یعنی اگر قسمتی از بک لایت تلویزیون قطع شود در همان بخش از تصویر نور کمتری خواهیم دید.

نور بک لایت در تلویزیون های ال سی دی با کمک لامپ های فلورسنت تامین می گردد، این لامپ ها ضخامتی تقریبا به اندازه یک مداد دارند و طول آن ها به اندازه اینچ تلویزیون می باشد. آن ها در سایزهای مختلف در پشت پنل قرار می گیرند و به وسیله برد بک لایت تغذیه می گردند.

لامپ های فلورسنت و قطعاتی که برای تغذیه آنها استفاده می شود دارای توان تلفات بالایی هستند، یعنی انرژی زیادی ممصرف می کنند که بیشترین مقدار آن، به گرما تبدیل خواهد شد. همین گرما پیش زمینه فرسودگی قطعات داخلی تلویزیون خواهد شد.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال سی دی در پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

یکی از مشکلات شایع در بک لایت تلویزیون های ال سی دی قطع شدن تصویر تلویزیون است، درحالی که صدا مشکلی در پخش ندارد. در صورت مواجه شدن با هر کدام از این مشکلات کافی است با مراکز معتبر پشتیبانی تلویزیون Samsung تماس بگیرید تا تیم موردنظر برای رفع مشکلات به محل اعزام شود.

مشکلاتی که خرابی بک لایت تلویزیون به وجود می آورد

  • قطعی تصویر تلویزیون در صورتی که صدای آن مشکلی ندارد
  • دیده شدن لوگو در صورت روشن کردن و قطعی تصویر به دنبال آن
  • تاریکی قسمتی از پنل تلویزیون
  • قطع و وصلی پنل در صورت روشن کردن آن
  • ظاهر شدن نقاط نورانی یا تاریک در پنل تلویزیون

تعمیر تلویزیون سامسنگ سری B

در این سری از تلویزیون های سامسونگ که دارای چندین ورژن مختلف مثل B530 , B550 , B570 می شود برد بک لایت و پاور با هم ادغام شده و به صورت یک برد برد پاور بک لایت نامیده می شود مورد استفاده قرار می گیرد. در این مدل برد بک لایت با قطع شدن تصویر پس از مدتی در تلویزیون ایجاد می شود که به مرور زمان با افزایش عمر لامپ های فلورسنت و خرابی لامپ ها موجب ایجاد خرابی در بک لایت می گردد. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون سامسنگ سری C

در این سری از تلویزیون های سامسونگ مجدداً برد بک لایت از برد پاور جدا شده و تغییراتی در چینش و نوع قطعات موجب شده است که ایراد بک لایت به نسبت سری B در تعداد بسیار کم تری دیده شود. خرابی برد پاور به نحوی که موجب ایجاد ایراد بک لایت شود در این سری از تلویزیون های سامسونگ دیده شده که به قسمت تعمیر بک لایت در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ سری C مربوط می شود.

تعمیر تلویزیون سامسنگ سری D

این سری از نظر ساختار و قطعات پ با سری C شباهت بسیاری دارد اما تغییرات جزئی در طراحی توانسته است بروز مشکلات در بک لایت این سری از تلویزیون های سامسونگ را کاهش دهد. برای تعمیر این سری از تلویزیون سامسونگ می توانید روی مهارت بالای کارشناسان ما حساب کنید.

تماس با پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

همانطور که متوجه شدید، تکنسین پشتیبانی تلویزیون سامسونگ دارای تجربه بسیار بالا در زمینه بررسی و عیب یابی برند سامسونگ هستند و مطابق با پیشرفت تکنولوژی دانش خود را بروز می کنند. این گروه دارای صلاحیت کامل در تعمیرات تلویزیون سامسونگ هستند و شما می توانید به آسانی به آن ها اعتماد کنید.

اگر کارکرد تلویزیون سامسونگ به هر دلیلی با مشکل مواجه شد، در روشن یا خاموش شدن دستگاه، کیفیت صدای خروجی، کیفیت صفحه نمایش و … تغییراتی رخ داد، از دستکاری های غیرکارشناسانه جلوگیری کنید. همینطور از سپردن تلویزیون به دست تکنسین غیرمجاز و متفرقه خودداری کنید.

اگر مشکلاتی که در این متن به آن ها اشاره کردیم یا هر مشکل دیگری که در عملکرد صحیح تلویزیون های سامسونگ شما نقش دارد را مشاهده کردید، باید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان پشتیبانی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا با اعزام تعمیرکاران حرفه ای، کیفیت را به تلویزیون های شما بازگردانیم.

هزینه های درنظر گرفته شده در این مرکز طبق مصوبه بوده و در برابر کیفیت بالای خدمات و سرعت مناسب انجام تعمیرات بسیار منطقی و منصفانه می باشد.

تعمیر همه مشکلات تلویزیون ها مثل اختلال در پنل و تعویض آن با بهترین قیمت، رفع ایرادات صدا، تصویر و … در این مرکز توسط متخصصین انجام می شود.

بله. ضمانت نامه این مجموعه دارای اعتبار بوده و در صورت تعمیرات و تعویض قطعات به شما ارائه می گردد.

بله، با ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون، متخصصان در زمان اعلام شده به محل مورد نظر فرستاده می شوند.

شما می توانید همین حالا با شماره ۰۲۱۲۲۸۷۳۰۰۵ تماس بگیرید و علاوه بر برخوردار شدن از راهنمایی های کارشناسانه، درخواست ارسال تعمیرکار به محل داشته باشید.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

6 پاسخ

    1. احتمالا عمر بک لایت ها تموم شده یا این که تنظیمات دستکاری شده. همه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون به دست تکنسین ما تعمیر میشه!

  1. من امروز اومدم تلویزیون رو تمیز کنم یکهو رنگ صفحه نمایش تغییر کرد دلیلش چیه شما تعمیر می کنین

    1. دوست عزیز احتمالا شما پنل تلویزیون رو فشار دادین یا این که با دستمال خیس و مرطوب پاک کردین که به پیکسل و بک لایت اختلال وارد شده. همه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون به دست تکنسین ما تعمیر میشه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *