پشتیبانی تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

پشتیبانی تلویزیون سونی

به پشتیبانی تلویزیون سونی خوش آمدید، حالا که وارد این صفحه شدید، 90 درصد احتمال دارد که تلویزیون شما  خراب شده باشد و نیاز به یک تعمیر اساسی با هزینه معقول داشته باشید. نخستین راهی که برای تعمیر تلویزیون خود باید طی کنید و اکثرا از عهده شما خارج است، تشخیص نوع مشکل در تلویزیون می باشد، ما اولویت را با تعمیر تلویزیون در منزل می دانیم چرا که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد، اما گاهی نیاز پیدا می کنیم که تلویزیون را به کارگاه اختصاصی پشتیبانی تلویزیون سونی سرویس تی وی منتقل کنیم.

مرکز پشتیبانی تلویزیون سونی اینجاست تا هرگونه مشکلات شما را در زمینه تعمیرات تلویزیون حل کند. تلویزیون یکی از گران ترین لوازم هایی است که مورد استفاده پی در پی قرار می گیرد. ایجاد مشکل در آن می­‌ تواند شما را کلافه کرده و برای خانه سکوت را به ارمغان بیاورد. اما چرا تلویزیون ها خراب می شوند و یا سوختن تلویزیون ها را رخ می دهد؟ با ما همراه باشید تا کمی اطلاعات شما را در این زمینه بالا ببریم!

تلویزیون ها این روزها در خانه ها کاربرد زیادی دارند و از آن برای دیدن برنامه های مختلف، بازی و حتی استفاده از رسیورها استفاده می شود. اگر متوجه مشکلی در عملکرد تلویزیون شدید بهتر است تا جدی تر نشدن موضوع با ما تماس بگیرید تا مشکل پیش آمده را برطرف کنیم. ما در کنار شما هستیم تا یک تجربه از تعمیرات حرفه ای داشته باشید.

پشتیبانی تلویزیون سونی

مثل هر لوازم دیگری با پیشرفت فناوری ها تلویزیون ها هم پیشرفت کرده و روز به روز با کیفیت تر از قبل تولید می شوند و حتی ظاهر آن ها در تولیدات جدید زیبا تر شده و تغییراتی پیدا می کند. اما با همه این ها ظریف تر شدن تلویزیون ها با این که آن ها را زیبا تر می کند اما حساسیت های بسیاری برای آن ها به همراه دارد که باید مراقبت های بیشتری از آن ها در نظر گرفته شود. در اغلب اوقات یک ضربه به نمایشگر تلویزیون می ‌­تواند آن را از کار انداخته و شما را مجبور به استفاده از خدمات پشتیبانی تلویزیون سونی کند.

تعمیر تلویزیون در مرکز پشتیبانی تلویزیون سونی در محل یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز سرویس تی وی می باشد که برای جلب رضایت مراجعین و آرامش شما عزیزان با کمک مهندسین حرفه ای و کاربلد این زمینه صورت می گیرد.

 تعمیر تلویزیون سونی با کمک گسترده‌ ترین مجموعه ارائه دهنده سرویس در محل و همچنین مجهزترین مرکز تماس با خدمات متنوع این حوزه در خدمت همه هموطنان گرامی می باشد. شما مراجعین عزیز می توانید درخواست خود مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس در محل تلویزیون سونی را از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت ثبت کنید. کارشناسان ما پس از تماس شما به محل موردنظر اعزام می شوند و عملیات مورد نیاز را آغاز می کنند.

سوختن تلویزیون چه دلایلی دارد؟

سوختن تلویزیون در تلویزیون های جدید انواع بسیاری دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم تا بتوانید مشکلات پیش آمده را تشخیض دهید و هرچه سریع تر برای تعمیر تلویزیون خود با ما تماس بگیرید.

سوختن پیکسل

احتمالا همه می دانند که پیکسل­‌ها، کوچک­ترین قسمت های تشکیل‌­دهنده تصویر تلویزیون می باشند. هر نمایشگر LED ، LCD  یا پلاسما، از هزاران پیکسل تشکیل شده است. در واقع تصویر تلویزیون نتیجه کنار هم قرار گرفتن و روشن بودن این پیکسل‌­ها می باشد. هر پیکسل برای روشن شدن نیاز به جریان برق دارد.

اگر هر کدام از این پیکسل ها آسیب ببیند، تصویر در آن قیمت تیره شده و در واقع پیکسل‌­های خاموش، باعث به وجود آمدن نقاط سیاه در تصویر خواهند شد.

پیکسل­‌ های سوخته را نمی ‌­توانیم تعویض یا تعمیر کنیم چرا که آن ها کارآیی خود را از دست داده اند. تنها راهکاری که در این زمینه پیش روی شما قرار می گیرد، تعویض پنل تلویزیون است که هزینه بسیاری را به شما متقبل می کند.

سوختگی تصویر

سوختگی تصویر، با ثابت ماندن قسمتی از تصویر خود را نشان می دهد. مثلا درصورتی که شبکه خاصی را برای ساعات بسیاری به صورت طبیعی روشن بگذارید، متوجه می شوید که لوگوی شبکه به صورت شبح کم‌رنگ روی تصویر به نمایش درمی آید.

این اختلال در اغلب اوقات با گذشت چند دقیقه رفع خواهد شد. شما باید این مشکل را نوعی هشدار درنظر بگیرید و برای جلوگیری از سوختگی تصویر، از تماشای طولانی تصویر یا شبکه جلوگیری کنید، چرا که با گذشت زمان می بینید که این مشکل گسترده شده و جای سوختگی تصویر همیشه باقی می ماند. البته بعضی از تلویزیون های امروزی برای رفع این مشکلات، نرم‌­افزارهایی روی سیستم عامل تلویزیون ایجاد کرده اند.

اگر احساس می کنید با مشکلات اینچنینی روبه رو شده اید فقط باید با مرکز پشتیبانی تلویزیون سونی تماس بگیرید تا تیم برجسته ما برای عیب یابی در محل حاضر شوند یا تلویزیون شما را برای تعمیرات به تعمیرگاه منتقل کنند.

پشتیبانی تلویزیون سونی

شکستگی صفحه تلویزیون

کمی قبل تر گفتیم که تلویزیون های جدید بسیار آسیب پذیرتر شده اند؛در حدی که برخورد اشیا ریز یا هر ضربه فیزیکی، می تواند سلامت تلویزیون را تهدید کند.

تلویزیون‌­ های ال ای دی و ال سی دی شکننده و حساس می باشند. ممکن است بعد از ضربه به تلویزیون ها شاهد ترک های ریزی روی پنل باشیم که لذت تماشای تلویزیون را برای ما مختل خواهد کرد. گاهی هم این آسیب ها خود را به صورت خطوط قرمز، سفید یا صورتی افقی یا عمودی روی تصویر نشان می دهند. حتی گاهی قسمتی از نمایشگر، کاملا خاموش خواهد ماند.

باید بگوییم که پنل نمایشگر شکسته تعمیر نخواهد شد و باید آن را تعویض کنیم و یا حتی با توجه به هزینه موردنظر به فکر خرید یک تلویزیون دیگر باشیم!

پیشنها  می کنیم در صورت بروز هرمشکلی در پنل تلویزیون از مرکز پشتیبانی تلویزیون سونی بخواهید برای عیب یابی و اعمال تعمیرات در محل حاضر شوند.

سوختن بک لایت تلویزیون

بک لایت تلویزیون نور نمایشگر را تأمین می کند کمک می کند بتوانید تصویر ساخته شده در صفحه LCD را مشاهده کنید. با خاموش شدن بک‌لایت، تصویر در نمایشگر هم ساخته خواهد شد اما به قدری تاریک است که بیننده نمی تواند آن را ببیند. وقتی بک­‌لایت، روشن شد از پشت نمایشگر، به آن نور می‌­تاباند تا بیننده بتواند تصویر را ببیند. علت سوختگی تلویزیون گاهی از کارافتادگی بک لایت عنوان می شود. اغلب اوقات با روشن شدن تلویزیون صدا پخش شده ولی تصویر دیده نخواهد شد. این مشکل نشانه آسیب‌­دیدگی بک لایت تلویزیون می باشد.

گزارش شده که گاهی قسمتی از تصویر تیره و تاریکشده و می توان آن را هم به بروز مشکل در بک لایت تلویزیون ربط داد. مشکلات برد و پنل هم می‌­توانند چنین مشکلاتی را به دنبال داشته باشند. بایستی مرکز پشتیبانی تلویزیون سونی دستگاه را بررسی کنند و مشکل اصلی را بیابند. بک لایت ها قابل تعمیر هستند و متخصصین می­‌توانند تعمیر آن را برعهده بگیرند.

تعمیر آبخوردگی تلویزیون در پشتیبانی تلویزیون سونی

هرگونه نفوذ مایعات در تلویزیون می تواند بسیار مخرب عمل کرده و کارآیی تلویزیون را با مشکل مواجه کند. به طور معمول بعد از ورود آب به تلویزیون قسمتی از تصویر تغییراتی می کند که شما آن را به وضوح حس خواهید کرد. دلیل سوختن تلویزیون، در اکثر مواقع، نفوذ مایعات به قطعات داخلی و اختلال در مدارهای الکتریکی می باشد.

برای تعمیر تلویزیون سونی آبخورده چه باید کرد؟

 1. قبل از هرکاری، اتصال تلویزیون را از جریان برق قطع کنید.
 2. به هیچ عنوان تلویزیون آسیب دیده را روشن نکنید. روشن کردن آن باعث بروز آسیب‌­های گسترده تر شده و باعث سوختگی تلویزیون خواهدشد.
 3. بلافاصله با مراکز پشتیبانی تلویزیون Sony تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کرده و کارشناس مربوطه را به محل اعزام کنیم.

نوسانات جریان برق

کم و زیاد شدن ولتاژ برق در طول زمان،آسیب ‌­هایی برای همه دستگاه های الکتریکی به دنبال خواهد داشت. اما اگر ناگهان یک نوسان شدید به دستگاه های الکتریکی وارد شود می‌­تواند سوختگی تلویزیون را به همراه داشته باشد. برای پیشگیری از اختلالات وسیع تر، باید از یک محافظ ولتاژ کمک بگیرید و از وصل کردن مستقیم تلویزیون به جریان برق خانگی بپرهیزید.

سوختن برد تلویزیون

برد اصلی تلویزیون، جریان برق شهری را به جریان مستقیم تبدیل می کند. برد اصلی که آن را به عنوان “برد Tcon” هم می شناسند، برق مورد نیاز برای عملکردهای دستگاه را فراهم می کند. پس اگر برد اصلی آسیب ببیند، دستگاه روشن نمی گردد.

خرابی منبع تغذیه، نوسانات جریان برق، آسیب دیدگی IC و  ورود مایعات به محفظه تلویزیون از علل اختلال در برد الکترونیکی تلویزیون هستند. در صورت بروز این مشکل، باید به متخصص تعمیرکار مراجعه نمایید تا قطعات معیوب مورد تعمیر و تعویض قرار بگیرند.

راهنمای عیب‌­یابی تلویزیون

اگر علی رغم تلاش های شما تلویزیون روشن نشد، دو را پیش رو دارید:

 • از اتصال صحیح تلویزیون به جریان های الکتریکی مطمئن شوید.
 • از کارکردن درست کنترل تلویزیون اطمیمنان پیدا کنید، می توانید تلویزیون را با دکمه پاور امتحان کنید و اگر روشن شد بدانید ایراد از کنترل تلویزیون می باشد.
 • پاور تلویزیون را چک کنید که مشکلی نداشته باشد یا اگر به صورت لمسی تعبیه شده کثیفی موجب روشن نشدن نباشد.

مواردی که شما را مجاب می کند برای تعمیرات با یک مرکز پشتیبانی تلویزیون Sony تماس بگیرید:

 • آیا بعد از روشن شدن نمایشگر تلویزیون تصویر را به صورت غیرعادی نمایش داده می شود؟
 •  آیا در صفحه نمایش تلویزیون خطوط عمودی یا افقی می بینید؟
 • آیا در صفحه نمایش تلویزیون لکه یا نقاط تاریک مشاهده می شود؟
 • آیا صدا را دارید اما تصویر را ندارید، یا این که تصویر را دارید اما صدا را ندارید؟
 • آیا تلویزیون به صورت عمدی یا غیر عمدی دچار آبخوردگی شده است؟

در صورت بروز هر کدام از موارد ذکر شده بلافاصله با مرکز پشتیبانی تلویزیون سونی سرویس تی وی تماس بگیرید و تلویزیون خود را تا زمان رسیدن تعمیرکاران خاموش کنید تا مبادا ایراد به قسمت های دیگر تلویزیون سرایت کند.

ما در سریع ترین زمان ممکن اقدام به ارسال تعمیرکار به محل مورد نظر شما در هر کجای تهران و کرج باشید می کنیم و سعی داریم با در نظر گرفتن هزینه های تعمیر منصفانه مشکلات شما را رفع کنیم. راه های ارتباط با ما در همین وب سایت و همین صفحه درج شده و پیشنهاد می کنیم برای سرعت بخشیدن به خدمات، مدل تلویزیون خود را علاوه بر شرح مشکل پیش آمده توضیح دهید.

پشتیبانی تلویزیون سونی با گارانتی

پشتیبانی تلویزیون سرویس تی وی بهترین مرکز برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر انواع تلویزیون سونی ال ای دی، ال سی دی،  هوشمند، پلاسما، OLED، QLED و … می باشد.

در پشتیبانی تلویزیون Sony گروهی از ماهر ترین کارشناسان تعمیر تلویزیون می باشند تا خدمات مرتبط با این دو حوزه را به متقاضیان ارائه کنند. بعضی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان پشتیبانی مجاز تلویزیون سونی عبارت هستند از:

 • دریافت مشاوره های تخصصی در حوزه با هر یک از تلویزیون های سونی
 • تعمیر انواع تلویزیون های Sony (تعمیر تلویزیون های LED، LCD، OLED، QLED، پلاسما و …)
 • تعویض قطعات معیوب تلویزیون های سونی
 • بررسی تلویزیون و برآورد هزینه تعمیر قبل از شروع به تعمیرات
 • تعمیرات تلویزیون سونی در محل 
 • و … .

افرادی که به هر دلیلی امکان مراجعه به پشتیبانی تلویزیون سونی را ندارند می توانند خدمات مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت کنند.

وجه اشتراک همه خدمات ارائه شده توسط ساکنین پشتیبانی سونی گارانتی بودن آن ها توسط بخش پشتیبانی سونی می باشد.

پشتیبانی تلویزیون سونی در شرق – غرب تهران

پشتیبانی تعمیرات سونی از واحد های مجزا تشکیل شده است. تعمیرات انواع دستگاه های سونی در تعمیرگاه مجاز سونی انجام می شود.

بهره مندی از مدرن ترین امکانات در واحد تعمیرات سونی سبب شده تا تعمیر انواع محصولات سونی در بالاترین سطح کیفی انجام شود.

متخصصان این مجموعه به دلیل آگاهی از به روز ترین اطلاعات و ترفند ها می توانند همه مشکلات به وجود آمده در محصولات را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف نمایند.

تعویض قطعات محصولات سونی در صورت آسیب دیدگی پیشرفته ، توسط مهندسان واحد تعمیرات سونی انجام می شود.

اصالت همه قطعات جایگزین شده برای مشتریان تضمین می شود. توجه داشته باشید تنها استفاده از قطعات اورجینال کیفیت و کارایی اولیه را به دستگاه ها باز می گرداند.

 

پشتیبانی تلویزیون سونی در شمال – جنوب تهران

کارشناسان و متخصصان پارت تعمیرات تلویزیون سونی، با اشراف کامل نسبت به ساختار تشکیل دهنده انواع تلویزیون ها، این توانایی را دارند، تا هر گونه اختلال در این تجهیزات را بازیابی و تعمیر کنند.

در صورت نیاز به تعویض قطعات در این پروسه، از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده خواهد شد. خدمات و سرویس های تعمیر تلویزیون در این پشتیبانی ، با گارانتی و ضمانت نامه معتبر نیز همراه است.

 

کلیه خدمات مربوط به پس از فروش تلویزیون ها در مرکز برجسته سرویس تی وی همراه با ضمانت نامه معتبر صورت می گیرد.

بله. کلیه خدمات در این مجموعه با ارائه ضمانت نامه معتبر صورت می گیرد.

بله، پس از تماس شما، کارشناسان در زمان تعیین شده در محل مورد نظر حاضر می شوند.

شما می توانید ضمن تماس با شماره 02122873005 و شرح مشکل خود به کارشناسان در نزدیک ترین زمان به دریافت خدمات بپردازید.

اشتراک گذاری :

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook

47 پاسخ

  1. سلام. ما به کلیه مناطق تهران و کرج نیرو اعزام می کنیم و چند تا شعبه فعال داریم!

 1. تلویزیون ما روی صفحه نمایش دوتا خط افتاده، شما تعمیر می کنین؟

  1. سلام کلیه خدمات تعمیرات تلویزیون در این مجموعه انجام میشه

  1. اگه به هر عنوان شما از خدمات سرویس تی وی رضایت نداشته باشید در کمترین زمان ممکن به ایراد شما رسیدگی خواهد شد.

 2. در صورت بروز مجدد ایراد دوباره هزینه ای دریافت می شه؟

  1. خیر، اگه همان ایراد برای شما پیش آمده باشد که با مرکز سرویس تی وی تماس گرفته اید در کمتر از ۳۰ روز دوباره ایجاد شه، این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظفه با اعزام مجدد تعمیرکاران و بدون دریافت هزینه ایرادی که حل نشده بود رو به صورت کامل رفع کنه.

 3. تعمیرکاران شما با هماهنگی در زمان مقرر مراجعه می کنن؟

  1. همه تعمیرکاران علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور اونها مشخص می کنین حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن می شن.

 4. پنل تلویزیون سونی kdl-40ex500شکسته ایا قابل تعویضه لطفا هزینه تعویض رو بگین

  1. سلام. بله قابل تعویض است. هزینه دو سوم قیمت تلویزیون است. برای استعلام موجودی و هزینه لطفا تماس بگیرید.

 5. سلام ، من یک تلویزیون سونی ۸۵۰۰g خرید کردم ، در بعضی تصاویر در حال حرکت تصویر تار میشه ، از فروشگاه و تعمیرکاران نصب سوال کردم گفتن ایراد از تصویر تلویزیون ایرانه ، آیا درسته یا ایراد از تلویزیونه ، ممنون میشم توضیح بدید .

  1. سلام میتونه ایراد از آنتن باشه. برای بررسی های بیشتر با 02122873005 تماس بگیرین.

 6. سلام تلویزیون من سونی اندروید تی وی است، برای تماشای فیلم هارد یک ترا adata دارم بهش متصل میکنم پیغام میده باید پیکربندی بشه تایید میکنم. پس از این هارد رو به پی سی متصل میکنم پیغام میده باید هارد فرمت بشه میشه کمکم کنین دلیل این ایراد رو برام توضیح بدید.

 7. سلام تلوزیون رو ۳ ساله خریداری کردیم ولی دیشب وقتی روشن کردیم خود ب خود تصویرش ی حالت قهوه ای شده ولی وقتی دکمه live footbalرو ک زدیم درست شد ولی ی بار دیگ ک خاموش روشن کردیم همونجوری قهوه ای شد

  1. سلام احتمالا ایراد از تنظیماته اما در کل بهتره دستکاری نکنین!

 8. سلام وعرض ادب، بعدچندسال تی وی سونی ما مدل ۵۵ KDLW800 اندروید، وقتی به اینترنت وصل میشه، بعداز روشن وخاموش شدن اعلان میده متصل بدون اینترنت، قدرت سیگنال وهمه چی عالی، چندین راهکار رو انجام دادم ولی درست شدنی نیس، باید تنظیم کارخانه کنم که بعداز درست شدن کافیه که برق قط بشه دوباره همون ایراد، راهنمایم کنین، منتظرم

  1. امکان داره به تلویزیون صدمه وارد شده باشه. برای بررسی های بیشتر با 02122873005 تماس بگیرین.

 9. سلام تلویزیون ۳۲اینچ Lcdقابش شکسته وتوی صفحه که تلویزیون راروشن می کنم چندتاخط افتاده که نشان میده ازدرون شکسته باش میخواستم بدونم تو پشتیبانی تلویزیون سونی تعمیر میشه و هزینه اش چقدره؟

  1. سلام پنل باید تعویض بشه. برای دریافت خدمات و تعمیر تلویزیون سونی با 02122873005 تماس بگیرین.

 10. سلام.تلویزیون مدل ۴۹x8500F تازه خریدم اما تصاویر کیفیت نداره، تار دیده میشه ایرادش چیه؟،ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

 11. چطور و در چه زمانی هزینه رو پشتیبانی تلویزیون سونی پرداخت می کنیم؟

  1. وقتی کار تموم شد و تعمیرکاران ایراد رو برطرف کردن، هزینه رو به خود ایشان یا حساب سرویس تی وی واریز می کنین، البته اگه برای تعمیر تلویزیون سونی شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشه مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

 12. سلام چند وقتی تلویزیون سونی ما خود به خود روشن میشه. چیکار باید کنیم؟ با پشتیبانی تلویزیون سونی تماس بگیریم می تونن راهنمایی کنن؟

 13. سلام خوب هستین؟ میشه بگین چطور می تونم بفهمم واقعا پنل باید عوض بشه؟

  1. دو.ست عزیز اگه پنل تلویزیون شکسته، ضربه دیده یا با اب خوردگی مواجه شده، فقط باید برای تعویض اقدام کنین.

 14. خوب بود ولی پنل عوض بشه بهتره به نظرم با این وضع گرونی.

  1. درسته ولی هزینه تعویض هم 70 درصد هزینه خرید یک تلویزیون جدیده.

 15. سلام شما خرید تلویزیون از مرز رو تایید می کنید؟ میگن پشتیبانی تلویزیون سونی رو دارن.

 16. سلام خسته نباشین ما تنظیمات تلویزیون رو دستکاری کردیم، چطوری میتونیم بدون ریست کردن به حال اول بر گردونیم؟

  1. سلام دوست عزیز می تونین برین در قسمت تنظیمات همه گزینه هارو در حالت نرمال یا اتوماتیک قرار بدین.

 17. سلام دوست عزیز مدتی هست تلویزیون ما به کنترل جواب نمی ده در صورتی که کنترل سالمه به نظر شما مشکل از چی هست؟

  1. دوست عزیز بخش پاور رو تمیز کنین و اگه مشکل حل نشد با پشتیبانی تلویزیون سونی تماس بگیرین.

 18. سلام تلویزیون ما مدل سونی هست و حس می کنم جدیدا تصاویر رو تیره تر و کمرنگ تر نشون میده 8 سال داریمش چیکار میشه کرد؟

  1. سلام دوست عزیز، شاید عمر بک لایت ها رو به اتمامه، می تونی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرین تا با پشتیبانی تلویزیون سونی شمارو راهنمایی کنیم.

 19. سلام خسته نباشین چند روزی هست تلویزیون ما به سختی روشن میشه
  یعنی با کنترل و پاور هی باید امتحان کنیم تا ج بده دلیلش چیه

  1. دوست عزیز اتصالات تلویزیون و سیم تلویزیون رو چک کنین، اگه مشکلی نبود با ما تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم. روشن نشدن تلویزیون دلایل زیادی داره و باید توسط کارشناسان بررسی بشه.

 20. ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم سریع ج بدین تلویزیون سونی بهتره یا سامسونگ

 21. تلویزیون ما گاهی رنگ هارو قاطی میکنه بعد درست میشه چیکار کنیم؟ تنظیمان خاصی داره

  1. دوست عزیز اگه تلویزیون ضربه نخورده شاید مشکلات نرم افزاری داره، برای اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی تلویزیون سونی تماس بگیرین تا تعمیرکارو به محل موردنظر اعزام کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.